Barové židle s kovovou podnoží

Barové židle s kovovou podnoží jsou vhodné do řady interiéru. Nabízeny na pevné základně nebo na centrální podnoži s pístem k praktickému variabilnímu výškovému nastavení. V lesklém chromu, hliníku, kartáčované úpravě i nerezi. Nabízeny v látkách, přírodní kuži nebo ekokuži.

Barová židle Alice
Barová židle Dax Bar
Barová židle Blake
Barová židle Oslo Bar
Barová židle Alesi
Barová židle Bardo kruhová
Barová židle Bardo čtverec
Barová židle Lopes kulatá,nerez
Barová židle Lopes čtverec
Barová židle Giulia-B
Barová židle Giulia-C
Barová židle Giulia A
Barová židle Alesi antracit

Barová židle Alice

Barová židle Alice má podnož v povrchové úpravě epoxy (volitelné odstíny šedé, černé, bílé). čalounění v easy clean látkách, koženkách i kůži. Možno dodat i svou potahovou látku. K tomuto typu barové židle nabízíme také jídelní.Cena na dotaz.

Barová židle Dax Bar

Barová židle Dax Bar má podnož v povrchové úpravě nerez. Čalounění v kožence, kůži, nebo také krásných barevných látkách. Možno dodat svou potahovou látku. Výška sedáku je 68cm. Lze i jiná výška sezení, na dotaz a s příplatkem. K barové židli nabízíme také jídelní provedení židle Dax. Cena na dotaz.

Barová židle Blake

Barová židle Blake má podnož v úpravě epoxy. Čalounění v kožence, kůži, ale také krásných látkách. Možno dodat svou potahovou látku. K barové židli nabízíme také variantu jídelní židle.

Barová židle Oslo Bar

Barová židle Oslo má podnož v povrchové úpravě epoxy a epoxy 40. Čalounění v koženkách, kůži, ale i hezkých látkách. K barové židli nabízíme také provedení jídelní židle Oslo. Vzorníky jsou k dispozici na našich prodejnách.

Barová židle Alesi

Barová židle Alesi s výškově nastavitelnou nohou v broušené matné nerezi . Čalouěna v kožence/ PU. Barva: černá, hnědá, bílá nebo cappucino. Kostra je otočná o 360°. Výškově natavitelná 55-80cm. Hloubka sedáku je 39,5cm. Talíř o průměru 42cm. Rozměry: v.91-116, š.42, hl.51cm.

Barová židle Bardo kruhová

Barová židle Bardo s úchytkou kruhová má pochromovanou podnož, výškově nastavitelnou a otočnou o 360°. Potah koženka: hnědá, cappucino, šedá, černá nebo bílá.

Barová židle Bardo čtverec

Barová židle Bardo s úchytkou - čtvercová podnož v broušené nerezi. Čalouněna v kožence/ PU. Výškově nastavitelná otočná o 180° s návratem. Koženka hnědá, cappucino, šedá, černá nebo bílá.Možno také v kůži.

Barová židle Lopes kulatá,nerez

Barová židle Lopes se vyrábí s kulaou podnoží v úpravě nerez roušený, výškově nastavitelná a otočná o 360°. Potah: koženka hnědá, cappucino, šedá, černá nebo bílá. Možno také v kůži.

Barová židle Lopes čtverec

Barová židle Lopes se vyrábí na čtvercové podnoži v nerezové úpravě broušené, výškově nastavitelná a otočná o 180° s návratem. Potah koženka: hnědá, cappucino, šedá, černá nebo bílá. Možno také v kůži.

Barová židle Giulia-B

Barová židle s úchytkou vzadu - okrouhlá podnož Ø 42 cm, podnož: nerez broušená, výškově nastavitelná otočná o 360°, potah: jemná tkanina Romeo š/v/h v cm: 39 x 88 - 113 x 54.

Barová židle Giulia-C

Barová židlička s úchytkou - okrouhlá podnož Ø 42 cm,potah: jemná tkanina Romeo š/v/h v cm: 39 x 88 - 113 x 54,podnož: nerez broušená, výškově nastavitelná,otočná o 360°.

Barová židle Giulia A

Barová židlička Guli je s úchytem - okrouhlá podnož Ø 42cm,v nerezu broušeným, výškově nastavitelná,otočná o 360°, potah: jemná tkanina Romeo š/v/h v cm: 39 x 88 - 113 x 54.

Barová židle Alesi antracit

NOVINKA! Barová židle Alesi je výškově nastavitelná v antracitové podnoži, čalounění koženka černá nebo šedá.