Dubové stoly z masivu

V posledních letech hraje dubové dřevo v našich interiérech prim. Je to přírodní materiál, který léty neztrácí na kvalitě a dekorativnosti. Příjemný na pohled i na dotek. Navíc zdravotně nezávadnýekologický a snadno obnovitelný. Přírodní povrchová úprava, ať už transparentním lakem, impregnací olejem či voskovým filmem dá nejvíce vyniknout přirozené kráse tohoto materiálu. Zdůrazní, že každý kus je originál, díky nepravidelné kresbě, přiznaným sukům.

 

Pokud hledáte právě takový originální kus  do svého domova, seznamte se s nadčasovým designem našich masivních  stolů. Rozměry a povrchovou úpravu vám zhotovíme na přání dle vašich potřeb a vkusu.

Kulatý stůl Janek

Designový stůl v tolik žádané kombinaci divoké kresby dřeva se suky a prasklinkami a chladného kovu. Stůl vyrábíme na míru. Přizpůsobíme rozměr, typ stolové desky i materiál a barvu.Na výběr je masívní dřevo - buk, dub, ořech, jilm, jasan nebo levnější dýha a široká škála moření. Deska o síle 4cm může být s rovným opracovaným okrajem či v nepravidelné odkorněné formě fošen.Trendová je také ostré zešikmení, přičemž pohledová hrana desky je pouhý jeden centimetr. Také kombinujeme dřevo s odolným HPL laminátem v několika barvách.Nohy můžou být antracitové, černé nebo bílé, ale je možné vybrat i jinou barvu ze vzorníku RAL.

Cena uvedena za stůl o průměru 130cm s deskou v dubovém masivu.