Stoly na míru

Vyrábíme jídelní a konferenční stoly jednoduchých nadčasových tvarů z masivu či dýhovaných materiálů bez přesahu stolní desky, které zdobí pouze přírodní kresba a struktura dřeva a pečlivé řemeslné detaily. Naše stoly se hodí do klasického i moderního interiéru. Prostě všude tam, kde je dřevu dovoleno vytvořit příjemnou domácí atmosféru a je vnímáno jako okouzlující materiál, který  přirozeně stárne, aniž by ztrácel na kvalitě.

Stůl Janek
Stůl Kobe
Stůl Argo
Stůl Simple
Stůl Everett 2
Stůl Matrix
Stůl Milano
Kulatý stůl Janek
Stůl Ben
Stůl Terra
Stůl Cyril
Stůl Toronto se sklem
Stůl Toronto plná deska
Stůl Vitro
Stůl York
Konf.stůl Vitro
Konf.stůl Matrix
Konf.stůl Milano
Konf.stůl Ben
Konf.stůl Duo
Konf.stůl Cube
Konf.stůl Toronto

Stůl Janek

Designová novinka v nabídce našich stolů. Stůl Janek. Deska dubová dýha, dubový masiv nebo HPL laminát mat. Vyrábíme na míru (Cena za desku dýhovanou s rovnou hranou). Cena uvedena za rozměr 170x90cm.

Stůl Kobe

Stůl Kobe je novnika v naší nabídce. Kovová podnož se stolovou deskou z masivu, dýhy, lamina, HPL laminátu apod. Cena uvedena za rozměru stolu 180x90cm s deskou v dubovém masivu přírodním.

Stůl Argo

Stůl Argo je vyráběn z dubové dýhy nebo na zakázku z masivu. Cena uvedena za rozměr o průměru 110+45cm vkládací deska v materiálu dubová dýha, nohy z duboého masivu.

Stůl Simple

Stůl Simple vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka, dýhovaný. Cena uvedena za rozměru 120x80cm, v bukovém masivu přírodním.

Zobrazit vzorník

Stůl Everett 2

Stůl Everett je moderní typ jídelního stolu s dominantní kovoovou podnoží v černé matné barvě. Cena uvedena za rozměr 180x90cm.

Stůl Lyon

Stůl Lyon s trendově kónickým řešením nohou, desky i lubů. Vyrábíme v pevné či rozkládací verzi. Rozklad je řešen praktickým bočním výsuvem, přičemž se posunují nohy a vzniká tak prostor pro další dvě židle. Stůl je z masivního dřeva (na výběr dub, buk, jasan, jílm a ořech). Široká nabídka moření. Uvedená cena je za rozměru 140x80cm v buku přírodním.

Stůl Matrix

Stůl Matrix vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. Z dýhy, lamina či masivu. Pevný nebo rozkládací. Cena uvedena za rozměr 120x80cm v bukovém masivu přírodním.

Zobrazit vzorník

Stůl Milano

Stůl Milano vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka z dýhy nebo masivu. Rozkládací nebo pevný. Cena uvedena za rozměr 120x80cm v bukovém masivu.

Zobrazit vzorník

Kulatý stůl Janek

Designový stůl v tolik žádané kombinaci divoké kresby dřeva se suky a prasklinkami a chladného kovu. Stůl vyrábíme na míru. Přizpůsobíme rozměr, typ stolové desky i materiál a barvu.Na výběr je masívní dřevo - buk, dub, ořech, jilm, jasan nebo levnější dýha a široká škála moření. Deska o síle 4cm může být s rovným opracovaným okrajem či v nepravidelné odkorněné formě fošen.Trendová je také ostré zešikmení, přičemž pohledová hrana desky je pouhý jeden centimetr. Také kombinujeme dřevo s odolným HPL laminátem v několika barvách.Nohy můžou být antracitové, černé nebo bílé, ale je možné vybrat i jinou barvu ze vzorníku RAL.

Cena uvedena za stůl o průměru 130cm s deskou v dubovém masivu.

Stůl Ben

Stůl Ben vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. V kombinaci dýhy a masivu, či dýhy a lamina. Možno také celomasivní. Cena uvedena za rozměr 120x80cm v bukovém masivu přírodním.

Zobrazit vzorník

Stůl Terra

Stůl Terra vyrábíme z dýhy na míru, rozkládací či pevný dle požadavků zákazníka. Cena uvedena za rozměr 120x90cm v bukové dýze přírodní.

Zobrazit vzorník

Stůl Cyril

Stůl Cyril vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. Z dýhy či lamina, možno také celomasivní. Pevný nebo rozkládací. Cena uvedena za průměr stolu 100cm v bukové dýze přírodní.

Zobrazit vzorník

Stůl Toronto se sklem

Stůl Toronto vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. Pevný nebo rozkládací. V kombinaci dýhy a masivu. Možno také v nástřiku RAL. Cena uvedena za rozměr 120x80cm v buku přírodním.

Zobrazit vzorník

Stůl Toronto plná deska

Stůl Toronto vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. V kombinaci skla a masivu. Možno také v nástřiku RAL. Cena uvedena za rozměr 120x80cm v bukovém masivu.

Zobrazit vzorník

Stůl Vitro

Stůl Vitro vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. Sklo kalené čiré nebo s nástřikem RAL. Nohy dýhované či z masivu.

Zobrazit vzorník

Stůl Alu

Stůl Alu je kombinací hřejivého dřeva a chladného kovu. Vyrábíme jej na míru v různých barvách i materiálech. Také rozkládací varianta viz stůl Alu rozkládací. Kovové nohy pak v černé, antracitové, šedé, bílé barvě a dalších odstínech dle vzorníku RAL. Také v nerezu. Deska může být silná 2,2-4cm, z masivu, HPL laminátu s matným AP povrchem, z dýhy i  laminované DTD. Uvedená cena za rozměr 140x80cm, deska dýhovaný dub.

Stůl Alu rozkládací

Stůl Alu rozkládací je novinkou. Kovová podnož umožní rozložení až o 60cm. V černé, antracitové, šedé, bílé barvě a dalších odstínech dle vzorníku RAL. Stolová deska o síla 22mm může být z masivního dřeva, odolného HPL laminátu s matným AP povrchem nebo z dýhované MDF. Nabízíme širokou škálu moření. Cena je uvedena za desku v dub.masivu přírodním.

Stůl Zeta HPL laminát

Kónické tvarosloví a submisivní design. To jsou trendové prvky. Stůl Zeta je možný vyrobit v celomasivní dřevěné variantě nebo s deskou v praktickém odolném HPL odolném. Cena uvedena za rozměr 120x80cm v dubu přírodním a HPL.

Stůl Zeta

Stůl Zeta působí lehce a subtilně. Vyrábíme jej z masivního dřeva. Na výběr máme buk, dub, jílm, jasan a ořech. Také kombinujeme s dýhou či odolným HPL laminátem s matným AP povrchem. Deska může mít ostré nebo zaoblené rohy, jak se komu líbí. Dřevo můžeme namořit, v nabídce široká škála barev. Cena uvedena za rozměr 120x80cm v bukovém masiv přírodním.

Stůl XZ s kovovou podnoží

Dvěvěný jídelní stůl s efektním spojením hřejivého dřeva a kovu. Stolová deska může mít rovné začištěné hrany nebo také vzhled poloopracovaných fošen s nepravidelným okrajem, suky či drásáním. Nohy ve tvaru XZ jsou v matné černé, antracitové nebo bílé barvě. Dále možné také ve stříbrné, měděné nebo zlaté práškové barvě. Stolové desky vyrábíme na míru.

Stůl Enterprise

Stůl Enterprise vyrábíme z masivního dřeva na míru. Stolová deska je vyrobena ze 4cm silného plátu. Díky ostré šikmé hraně však působí subtilně, pohledová hrana je pouze 1cm. Můžeme namořit dle vzorku zákazníka do požadovaného odstínu. Cena uvedena za rozměr 170x90cm v bukovém masivu přírodním.

Stůl Enterprise kovová podnoží

Stůl Enterprise vyrábíme z masivní dřevěné desky a kovové podnože. Vyrobíme rozměr dle požadavků, s rovnou nebo nepravidelnou hranou a namoříme do požadovaného barevného odstínu. Podnož trendová kónicky zešikmená. Barva černá nebo antracitová, ale na zakázku také odstíny dle vzorníku RAL. Cena uvedena za rozměr 170x90cm v bukovém masivu přírodním.

Stůl York

Stůl York splňuje všechna kritéria moderního nábytku. Je vyroben celý z ekologicky šetřného materiálu. Masivní dřevo jsme použili na stolovou desku, nohy tak i nosnou konstrukci a rozkládací mechanismus. Díky možnosti rozložit stůl na delší rozměr se stává praktickým pomocníkem. Tvar stolu odpovídá nejnovějším trendům interiérového designu. Cena uvedena v rozměru 140x80cm v bukovém masivu přírodním.

Stůl Cube

Stůl Cube je spojením dubového dřeva s inovativním milimetrovým HPL laminátem s matným AP povrchem. Ten vyniká odolností proti otěru, poškrábání, nárazu a vyšším teplotám. Stolová deska však může být také z masivu. Cena uvedena za rozměr 150x90cm v dubovém maisvu přírodním.

Konf.stůl Vitro

Konferenční stůl Vitro, sklo tvrzené. Konferenční stoly děláme na MÍRU zákazník si může zadat jakýkoliv rozměr,moření dle vzorku zákazníka(šuplík,dvířko,podlaha).

Zobrazit vzorník

Konf.stůl Matrix

Konf.stůl Matrix vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. Z dýhy, lamina či masivu. Možné s odkládací deskou nebo bez. Cena uvedena za rozměr 60x80cm v bukovém masivu přírodním.

Zobrazit vzorník

Konf.stůl Milano

Konf.stůl Milano vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka z dýhy nebo masivu. Možnost s odkládací deskou nebo bez. Cena uvedena za rozměr 60x80cm v bukové masivu přírodním.

Zobrazit vzorník

Konf.stůl Ben

Konf.stůl Ben vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. V kombinaci dýhy a masivu, či dýhy a lamina nebo celomasiv. Cena uvedena za rozměr 60x80cm v bukovém masivu přírodním. Možnost s odkládací deskou či bez.

Zobrazit vzorník

Konf.stůl Duo

Konf.stůl vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. Cena uvedena za stůl v dubové dýze, vyšší část stolečku v nástřiku RAL.

Zobrazit vzorník

Konf.stůl Cube

Konf.stůl vyrábíme na míru, dle požadavků zákazníka. Široký výběr dřevin.

Zobrazit vzorník

Konf.stůl Toronto

Konf.stůl Toronto plná deska nebo se sklem nohy z masívu.Stoly děláme na MÍRU zákazník si může zadat jakýkoliv rozměr,moření dle vzorku zákazníka(šuplík,dvířko,podlaha). Cena uvedena za rozměr 120x80cm v bukovém masivu přírodním.

Cena od 10780Kč
Zobrazit vzorník