Židle a křesla s kovovou podnoží

Zvláště efektní je spojení studeného kovu v leštěné či broušené podobě s přírodními materiály. Odlesky kovových částí a zároveň na dotek příjemné dubové dřevo či kůže působí kladně na naše smysly. Právě proto patří tyto elegantní kožené židle na kovové podnoži mezi oblíbené prvky kvalitního interiérového vybavení.

 

Z tohoto sortimentu vybíráme nejvíce žádané židle na klasické podnoži či na pohupové kostře převážně české, belgické a německé produkce. Vzorníky látek, přírodní kůže a ekokůže jsou k dispozici v našich studiích. K židlím se hodí určitě i pěkný designový stůl.

Židle Barton
Židle Dax
Židle Arco I.
Křesílko Kubík
Křesílko Polo
Židle Parana
Židle Westminster
Židle Covina
Židle Mona
Židle Alice
Židle Oslo
Židle Klasik
Židle plastová Eye
Židle Luna
Židle Paulo II
Kovová židle HC-396
Židle Madita A odpružená podnož
Židle Tulip
Křeslo Flexi P,F20-N6
Židle Polo+K-N2
Křeslo Moon-N4
Křeslo Moon-B-K-N4
Křeslo Flexi-P-D

Židle Barton

Židle Barton má nožičky v povrchové úpravě nerez, čalounění v kožence, možno v kůži.Cena uvedena 2.cenovou kategorii, za čalounění v kožence.

Židle Dax

Židle Dax má nožičky v povrchové úpravě nerez, čalounění v kožence, možno v kůži. Cena uvedena 2.cenovou kategorii, za čalounění v kožence.

Zobrazit vzorník

Židle Arco I.

Židle Arco I. má odpruženou podnož v povrchové úpravě nerez, čalouněna v kožence - černé, hnědé, bílé, šedé a noční modré, čalouněna v KUŽI - černé, hnědé, bílé, šedé a noční modré.

Křesílko Kubík

Křeslo celočalouněné, vysokozátěžové, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, podnož v povrchové úpravě N4 - chrom. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI.

Zobrazit vzorník

Židle Pietro

Židle na mírném pohupu, podnož chromová nebo kartáčovaná nerez, čalouněný sedák i opěradlo, opěradlo zezadu židle dřevěné DUB . Cena závislá na zvolené dřevině, podnoži a čalounění.

Zobrazit vzorník

Křesílko Polo

Křeslo celočalouněné,otočné konferenční křeslo,celočalouněný korpus,4-ramenný dřevěný kříž, jasanový, moření černé, nebo přírodní dub. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI.

Zobrazit vzorník

Židle Olympia

Pohodlná židle má hranaté 4 kónické antracitové nohy. Vyrábí se v látkovém potahu Vintage v šedé barvě nebo v odstínu cappucino.

Židle Parana

Nová židle na pevné nebo otočné kovové podnoži v antracitové barvě a látkovém potahu. Odstín charcoal nebo melange.

Židle Westminster

Velmi pohodlná židle na kovových lyžinách v černém matném laku. Čalounění s prošitím v hnědé a šedé barvě.

Židle Covina

Velmi pohodlné křesílko k jídelnímu stolu. Nohy jsou kulaté kónické v černém matném laku. Prošitý látkový potah v antracitové, šedé a hnědé barvě.

Židle Mona

Velice pohodlná židle Mona s kovovou podnoží má širokou škálu možných barev podnože. Čalouněna v látkách, koženkách i kůži. Možno dodat i svou potahovou látku.

Židle Alice

Pohodlná židle Alice s kovovou podnoží má širokou škálu volitelných barev podnože. Čalouněna je v látkách, koženkách i kůži. Možno dodat svou potahovou látku.

Židle Oslo

Židle Oslo má podnož v povrchové úpravě epoxy a epoxy40, čalounění v kožence.Cena uvedena na povrchovou úpravu epoxy a čalounění sk.1.

Židle Tuk 3

Židle je vhodná do restaurací, zasedacích místností, kanceláří ale i do domácnostni. Volitelné čalounění v látkách, koženkách, látkách Aqua Clean i kůžích.

Židle Howard

Jednoduchá a nevšední židle. Nabízíme v široké šklále krásných látek. Kovová kostra v černé, antracitové, šedé, bílé barvě. V jiných barvách dle vzorníku RAL.

Židle Dax Swing

Židle Dax Swing na mírném pohupu, podnož v úpravě nerez nebo nabídce epoxy. Čalounění v krásných látkách, koženkách i kůži.

Židle Blake

Židle Blake má podnož v úpravě epoxy. Čalounění v krásných látkách, koženkách, či kůži.

Židle Blake Swing

Židle Blake Swing na mírném pohupu, podnož v úpravě epoxy. Čalounění v kožence, látkách možno i v kůži. Cena uvedena za čal.sk.2.(koženka).

Židle Floyd +A

Kovová moderní židle Floyd s područkami je čalouněna látkou, ekokůží, nebo koženkou či kůží v různých odstínech. Kostru této jídelní židle tvoří trubka o průměru 20mm. Tento typ židle nabízíme i ve variantě bez područek.

Židle Floyd

Kovová moderní židle Floyd čalouněna v látkách, ekokůžích, koženkách i kůžích v různých odstínech. Kostra této jídelní židle tvoří trubka o průměru 20mm. Tento typ židle nabízíme také ve variantě s područkami.

Židle Klasik

Židle Klasik se vyrábí v nerezové úpravě. V nabídce je čalounění v koženkách, krásných látkách, ale i kůži. Je možno dodat také svou potahovou látku. Vzorníky k dispozici na našich prodejnách.

Židle plastová Eye

Židle plastová Eye, čalouněná.Možnost kombinování podnoží a skeletu židle. Sedák je v různém barevném provedení. Koženka bílá, černá nebo látky Nordic a Mystic.

Židle Luna

Skořepina židle Luna je ergonomicky tvarovaná z odolného černého plastu. Nohy černé mořené dřevo.

Židle Paulo II

Židle Paulo II. má odpruženou podnož v povrchové úpravě nerez, čalouněna v kožence bordó, hnědé, cappuccinové, kari, šedé, olivové, petrolejové, černé a bílé.

Kovová židle HC-396

Moderní jídelní židle se stylovým designem se zalíbí všem, kteří hledají krásu, eleganci a jednoduchost. Židle je potažena velice příjemnou látkou šedé barvy, s příjemným polstrováním a se stylovým prošitím a ozdobnou paspulí z šedé ekokůže. Zajímavě řešená celistvá podnož je z tvrzeného kovu matné antracitové barvy a je na plastových kluzácích. Nosnost židle je 100 kg. Jídelní židle, šedá látka + ekokůže, kov antracit.

Židle Madita A odpružená podnož

Židle Židle Madita A odpružená podnož v nabídce v kožence antracit, šedomodrá, noční modrá a taupe. Široká nabídka volitelných podnoží.

Židle Tulip

Jednoduchá a praktická stohovatelná židle s kovovou podnoží. Skořepina je vyrobena z ergonomicky tvarované bukové překližky.

 V horní části opěradla má židle manipulační otvor.

Křeslo Flexi P,F20-N6

Celočalouněné designové křeslo Flexi střední, kříž F20-N6 leštěný hliník, 4-ramenný. Vzorník čalounění na vyžádání.

Židle Polo+K-N2

Křeslo Polo+K-N2 celočalouněné, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá v povrchové úpravě N2 - efekt hliník.

Zobrazit vzorník

Křeslo Moon-N4

Křeslo Moon-K-N4 celočalouněné, bez područek, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá v povrchové úpravě N4 - chrom.

Křeslo Moon-B-K-N4

Křeslo Moon/B-K-N4 celočalouněné, s ocelovými područkami v povrchové úpravě N4 - chrom, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, dubové nohy.

Křeslo Flexi-P-D

Křeslo Flexi střední, kostra s dřevěnými nohami v dubovém provedení. Vzorník čalounění na vyžádání.

Křeslo Polo+K-N4

Křeslo Polo+K-N4 otočné křeslo celočalouněné, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá v povrchové úpravě N4 - chrom.

Židle Boulevard

Židle z polypropylénu, nohy hliník. Židle jsou stohovatelné. Vhodná do zátěžového provozu.

Lavice Arco II

Lavice Arco se vyrábí v broušené nerezové podnoži v kůži (hnědá, capuccino, šedá, černá a bílá). Vhodné doplnit židlí Marco.

Židle B-side

Moderní jídelní židle, odolný polykarbonát. Provedení čirá a kouřová.

Židle Gruvyer Standard

Židle z polypropylénu.Židle jsou stohovatelné.Po rozkliknutí se zobrazí další barevné varianty.

Židle Gruvyer transparentní

Židle jsou stohovatelné. Vyrobeny z transparentního polycarbonátu.Po rozkliknutí se zobrazí další barevné varianty.

Židle Rome

Židle Rome jsou stohovatelné z odolného polypropylenu.Po rozkliknutí se zobrazí další barevné varianty.

Židle Paris

Židle z polypropylénu. Židle jsou stohovatelné. Vhodné do zátěžových prostor. Po rozkliknutí se zobrazí další barevné varianty.

Židle Ice

Židle jsou stohovatelné.Po rozkliknutí se zobrazí další barevné varianty.

Židle Femme Fatale transparentní

Židle jsou stohovatelné. Vyrobeny z transparentního polycarbonátu čirého.

Křesilko Net

Židle z polypropylénu. Vhodné do zátěžových prostor, také ven. Židle jsou stohovatelné. Po rozkliknutí se zobrazí další barevné varianty. Nosnost 200kg.

Židle Madita A,konické nohy

Židle Madita v nabídce v kožence antracit, šedomodrá, noční modrá a taupe. Široká nabídka volitelných podnoží.

Židle Paulo

Židle Paulo má odpruženou podnož v povrchové úpravě nerez, čalouněna v kožence bordó, hnědé, cappuccinové, kari, šedé, olivové, petrolejové, černé a bílé.

Židle Paulo I

Židle Paulo I. má odpruženou podnož v povrchové úpravě nerez, čalouněna v kožence bordó, hnědé, cappuccinové, kari, šedé, olivové, petrolejové, černé a bílé.

Židle Kian 1

Židle na kovové odpružené podnoži v černém laku. Potah v hnědé nebo šedé barvě, typ Vintage. Prošití vodorovné nebo ve tvaru kosočtverců.

Židle Kian

Židle na kovové odpružené podnoži v černém laku. Potah v hnědé nebo šedé barvě, typ Vintage. Prošití vodorovné nebo ve tvaru kosočtverců.

Židle Westminister B

Velmi pohodlná židle na kovových lyžinách v černém matném laku. Čalounění s prošitím v hnědé a šedé barvě.

Židle Hampton E

Židle Hampton je inspirovaná jednoduchostí severského designu. Lehká ocelová konstrukce poskytuje dobrou stabilitu a pohodlí zaručí měkké čalounění žinylky.Na výběr je antracitová, cappucino a olivová zelená, která je aktuálně velmi moderní. V nabídce také barová židle Hampton.

Židle Hampton S

Židle Hampton je inspirovaná jednoduchostí severského designu. Lehká ocelová konstrukce poskytuje dobrou stabilitu a pohodlí zaručí měkké čalounění žinylky.Na výběr je antracitová, cappucino a olivová zelená látka, která je momentálně velmi moderní. V nabídce je také barová židle Hampton.

Židle Lima

Židle Lima je inpirována jednoduchostí severského designu.Podnož kovová matná černá. Na výběr ze dvou potahů typu antik antracit a antik písková.

Židle Rochester S

Židle Rochester je velmi pohodlná a to díky mírně pohupové podnoži a příjemnému měkkému čalounění. V nabídce je koženka v barvě šedé a cappuccino.

Melody longe ML-XL-FR-N6

Designové křeslo vysoké, otočné, synchronní mechanika skrytá v tělě sedáku, celočalouněné područky, kříž F27-N6 hliník leštěný 4-ramenný, kluzáky.

Zobrazit vzorník

Křeslo Melody lounge-L-FR-N6

Designové křeslo střední, otočné, synchronní mechanika skrytá v tělě sedáku, celočalouněné područky, kříž F27-N6 hliník leštěný 4-ramenný, kluzáky.

Zobrazit vzorník

Podnožka Melody lounge-T-N6

Podnožka, 4-ramenný hliníkový leštěný kříž (F27-N6), kluzáky.

Zobrazit vzorník

Křeslo Melody lounge-ML-L,FW

Designové křeslo střední, otočné, celočalouněné područky, kříž dřevěný - V14, V50.

Zobrazit vzorník

Podnožka Melody lounge-T-FW-V

Podnožka, 4-ramenný dřevěný kříž v provedení V14 a V50.

Zobrazit vzorník

Polštářek Melody lounge-PL

Designový polštářek (na vyžádání s výšivkou).

Křesilko Melody 770-RA, F28-N6

Křeslo Melody 770-PR,F-28-N6 je  nízké, pevná výška sedáku 48 cm , kříž 4- ramenný hliník leštěný , kluzáky chromové,cena v kategorii E.

Křeslo Melody Design-770-F25-N6

Křeslo nízké, pevná výška sedáku 48 cm , kříž 4- ramenný hliník leštěný.

Křeslo Oslo Lounge-D-1

Křeslo celočalouněné, dřevěné nohy.

Zobrazit vzorník

Křeslo Oslo Lounge-D-2

Dvojkřeslo celočalouněné, dřevěné nohy.

Zobrazit vzorník

Křeslo Oslo Lounge-K1-N1

Křeslo celočalouněné, kostra ocelová čtyřnohá černá.

Zobrazit vzorník

Křeslo Oslo Lounge-K2-N1

Dvojkřeslo celočalouněné, kostra ocelová čtyřnohá černá.

Zobrazit vzorník

Židle Ottawa

Židle Ottawa představuje současný trend jídelní židle. Pohodlná židle s černým matným kovem a módním Velurem. Jedná se o typ sametu. Materiál, který je jemný a měkký s krátkým hustým vlasem. Je příjemný na dotek a má elegantní vzhled. V nabídce je v těchto barvách veluru: antracit, kari, olivová, modrá,červenohnědá.

Židle Ottawa s područkami

Židle Ottawa představuje současný trend jídelní židle. Pohodlná židle s černým matným kovem a módním Velurem. Jedná se o typ sametu. Materiál, který je jemný a měkký s krátkým hustým vlasem. Je příjemný na dotek a má elegantní vzhled. V nabídce je v těchto barvách veluru:antracit, kari, olivová, modrá,červenohnědá.

Židle Sheffield

Židle Sheffield v anglickém stylu, který je směsicí venkova a palácové vznešenosti.  Kombinuje černý matný kov s módním Velurem. Jedná se o typ sametu. Materiál, který je jemný a měkký s krátkým hustým vlasem. Je příjemný na dotek a má elegantní vzhled. V nabídce je v těchto barvách veluru:antracit, kari, olivová, modrá,červenohnědá.

Židle Sheffield s područkami

Židle Sheffield v anglickém stylu, který je směsicí venkova a palácové vznešenosti.  Kombinuje černý matný kov s módním Velurem. Jedná se o typ sametu. Materiál, který je jemný a měkký s krátkým hustým vlasem. Je příjemný na dotek a má elegantní vzhled. V nabídce je v těchto barvách veluru:antracit, kari, olivová, modrá,červenohnědá.

Židle Valletta

Valletta je typem jídelní židle podle současných trendů. Kombinuje černý matný kov s módním Velurem. Jedná se o typ sametu. Materiál, který je jemný a měkký s krátkým hustým vlasem. Je příjemný na dotek a má elegantní vzhled.V nabídce je v těchto barvách  velur : antracit, cappuccino, olivová, hnědočervená (záda židle jsou ze strukturální tkané látky).

Židle Panama

Módní jídelní židle či křesílko, které vám poskytne komfortní pohodlí u jídelního stolu. Černá matná podnož je ve tvaru zkřížených prutů. Potah v trendovém veluru, který je jemný a příjemný na dotek. Křesílko nabízíme v těchto barvách: antracit, kari, olivová, modrá, červenohnědá.

Židle Big Tuk 5

Pohodlné polokřeslo pro vaši designovou kancelář. Big Tuk má širokou variabilitu podnoží. Dřevěná je vhodná k jídelnímu stolu, kovová na kolečkách zase k psacímu stolu. Snadno tak sladíme sedací nábytek v interiéru.

Zobrazit vzorník

Židle Big Tuk 4

Pohodlné polokřeslo pro vaši designovou kancelář. Big Tuk má širokou variabilitu podnoží. Dřevěná je vhodná k jídelnímu stolu, kovová na kolečkách zase k psacímu stolu. Snadno tak sladíme sedací nábytek v interiéru.

Zobrazit vzorník

Židle Tuk 5

Pohodlné polokřeslo pro vaši designovou kancelář. Big Tuk má širokou variabilitu podnoží. Dřevěná je vhodná k jídelnímu stolu, kovová na kolečkách zase k psacímu stolu. Snadno tak sladíme sedací nábytek v interiéru.

Zobrazit vzorník

Židle Tuk 6

Tuk splňuje vše, co se od moderní jídelní židle očekává. Trendový tvar opěradla a pohodlné sezení. Područky jsou chytře navrženy, poskytnou potřebnou oporu loktům a přitom nepřekáží při zasunutí židle pod stůl.  V nabídce je také dřevěná podnož, kovová na kolečkách i na pevném kříži.

Zobrazit vzorník

Židle April 4

Židle April 4 je součástí produktové řady designové židle s širokou nabídkou podnoží. Umožní tak sladit sedací nábytek v interiéru. Dřevěné  nohy můžeme zvolit k jídelnímu stolu, na ocelovém kříži zase k psacímu stolu  v domácí pracovně nebo kanceláři.

Zobrazit vzorník

Židle April 5

Židle April 5 je součástí produktové řady designové židle s širokou nabídkou podnoží. Umožní tak sladit sedací nábytek v interiéru. Dřevěné  nohy můžeme zvolit k jídelnímu stolu, na ocelovém kříži zase k psacímu stolu  v domácí pracovně nebo kanceláři.

Zobrazit vzorník